22249
post-template-default,single,single-post,postid-22249,single-format-standard,stockholm-core-1.0.8,select-theme-ver-5.1.5,ajax_fade,page_not_loaded,no_animation_on_touch,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.1,vc_responsive

Death Cafe ONLINE

Zapraszam Was do Death Cafe online, na szczerą i ciepłą rozmowę o tematach związanych z śmiercią. Z szacunkiem, akceptacją i otwartym sercem.

 

W DEATH CAFE możesz poznać obcych, a zaskakująco bliskich Ci ludzi – i porozmawiać o śmierci. Tylko tyle i aż tyle.

DEATH CAFE to spotkanie dla osób, które chcą porozmawiać (lub posłuchać) o tematach związanych z umieraniem, śmiercią i żałobą. Dla ludzi, którzy mają świadomość tego, że nikt z nas nie będzie żyć wiecznie.

Czy często myślisz o przemijalności i nie masz z kim o tym porozmawiać? Może uważasz, że brakuje nam współczesnego „ars moriendi”, żeby doceniać to, co w życiu jest istotne? Może w obecnej sytuacji pandemii wydaje Ci się to szczególnie ważne?

DEATH CAFE to zaproszenie do spontanicznej wymiany z innymi ludźmi o śmierci, życiu i o tym, co to znaczy być człowiekiem. Szczególnie teraz.

Zapraszam Cię do przestrzeni wolnej od tabu, w której można zadawać pytania, słuchać historii innych osób i wymieniać się doświadczeniami.

Wstęp wolny.

KIEDY: 25. kwietnia – SOBOTA – 19:00-20:30
GDZIE: Online na wideokonferencji ZOOM
JAK: Zarejestruj się do 24. kwietnia, żeby dostać link i hasło. Wyślij mail na adres sprawyostateczne@gmail.com lub napisz wiadomość przez Messengera na profilu Sprawy Ostateczne na facebooku.

Po krótkim wprowadzeniu podzielimy się na mniejsze grupy, zależnie od liczby uczestników. Po ustalonym czasie wrócimy do większego grona, żeby podzielić się przemyśleniami, pytaniami i wnioskami.

To jest pierwszy taki eksperyment online, więc zobaczymy, jak nam się uda 🙂

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnoświatowej inicjatywy Death Cafe.

DEATH CAFE jest miejscem otwartej rozmowy o śmierci.
Nie pełni funkcji terapii lub grupy wsparcia.
Jeżeli jesteś w sytuacji kryzysowej, proszę zastanów się, czy uczestnictwo w tej chwili jest dobrym pomysłem. Jeżeli nie jesteś pewna/pewien – napisz do mnie!

Do zobaczenia!

Ten wpis nie ma jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy(a).

Skomentuj